Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Pazartesi , Ekim 14 2019
Son Haberler
Anasayfa / Firma Tanıtım / 2015 Trend Seo

2015 Trend Seo

2015 yılında birçok seo konusu ele alınmış bulunmaktadır.

Bizler ise size sadece bir iki hususa dikkat etmenizi söyleyip bu yazımızı kısa tutmayı düşünmekteyiz. 2015 yılı seo teknikleri konusunda bir çok yazı veya makale yazılmıştır muhakkak. Bunların bir çoğu eski seo uygulamalarının tekrarından ibarettir. Bir çoğu ise yeni bır takım hususları dile getirmişlerdir.

2015 Yılı Seo İp Uçları

1- Sitenizi Mobil yapın (tabiki uygun sektörde iseniz) ve orjinal içerik yazmaya devam edin.

2- Sitenizi iyi bir seo uzmanına ücret ödemesi yaparak devamlı yeni fikirler üretmesini sağlayın. Trendleri yapan ilk firma olun.

işte bu iki ip ucu ile dilediğiniz yerlerde olabileceğinizi unutmayın.

Bu seo uygulaması popüler tren kelimelerde 2 3 ayı bulurken bazende 1 yılı kapsayacağını da unutmayın. Acele etmeyin unutmayın ki seo uygulaması uzun ve yorucu bir süreçtir.

Piyasa da bulunan 3 günde binlerce fake link üretip bir anda yükselen ve bir düşüşle bir daha piyasada görünmeyen sitelerden olmasın siteniz. Bu yüzden kaliteli seo uzmanlarından muhakkak yardım almayı unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Aklınızdaki Nikah Şekeri başlıklı makalemizde Aklınızdaki Nikah Şekeri hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Fatih Pimapen Tamiri

Teknoloji ve Güven Bir Arada Günümüzde nerdeyse artık illeri baz alacak olursak pimapensiz bir yapı ...

Bir cevap yazın